Ako dlho vydrží Gerard Way bez sprchy a s ktorou osobnostou by chcel mať sex???

12. srpna 2007 v 14:14 | D1DDL1NKA |  MCR
Jakým způsobem bylo natáčení nové desky (Three Cheers For Sweet Revenge) odlišné od prvního alba (I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love)?
G: "Měli jsme na to mnohem víc času. Daleko víc času na psaní, museli jsme se vyvinout jako skupina, zjistit, kdo vlastně jsme ještě než tu novou desku uděláme. Na prvním albu jsme byli kapelou jen asi 3 měsíce."
Co nejbláznivějšího se ti stalo během turné?
G: "Nejbláznivější věc, jaká se mi kdy stala, bylo napadení černým ptákem. Kloval mě do hlavy. Byli jsme v hotelu The Phoenix v San Franciscu. Právě jsme odjížděli na show, když mě ten pták napadl. Druhej den tam byli Slipknot, a když odcházeli, napadl je taky."
Co by jsi dělal teď, kdyby jsi nebyl v My Chemical Romance?
G: "Realisticky bych měl nejspíš nějakou podělanou práci, jako v knihkupectví nebo tak něco. Ale kdybych měl být optimista, řekl bych něco spojenýho s uměním."
Kdo nebo co tě inspirovalo k tomu stát se zpěvákem?
G: "No, začlo to, když jsem byl ještě hodně malej, a to s Brucem Dickinsonem (Iron Maiden). Fakt mě inspiroval, protože je to skvělej frontman, velkej zpěvák a způsob, jakým zpívá, mě vždycky hodně ovlivňoval. Taky, zřejmě, Jeff z Thursday. Ten mě inspiroval jako osobnost, abych prostě vstal a udělal to. Vždycky jsem byl fanoušek muziky a vždycky jsem chtěl být v kapele. Nikdy jsem se nehnal do toho být frontmanem, dokud jsem neviděl, jak to dělá. Byl jsem jako "Víš co? Zdá se to tak neuvěřitelný a zdá se, že to má nějakej smysl a... prostě něco dělá." Právě v tý chvíli jsem věděl, že bych to chtěl dělat."
Jaké je tvé oblíbené místo, kde bys rád hrál?
G: "Oh, to je fakt těžký. Myslím, že řeknu Metro. Jo.. Metro v Chicagu."
Jakou máš zrovna teď oblíbenou kapelu?
G: "V tuhle chvíli jsou to Dresden Dolls, jsou z Bostonu. Je to kluk a holka. Ona hraje na klavír, on na bubny a ona taky zpívá. Můžete je najít na webu, jsou neuvěřitelní."
S kterou kapelou byste rádi vyjeli na turné a proč?
G: "Právě koncertujeme s Face to Face, je to jejich "rozlučkový turné". A je to pocta, protože jsme s nima vždycky chtěli koncertovat a dostat nabídku zrovna na jejich "rozlučkový turné" je prostě úžasný. A samozřejmě, Iron Maiden jsou další kapela, se kterou bych chtěl koncertovat."
Teď bych se rád zeptal na pár neobvyklých otázek, celkem legračních, celkem divných. Klidně odpovídej, pokud nebudeš chtít odpovědět, prostě to řekni, ok?
G: "Dobrá, jdi do toho chlape."
Fajn, kterou osobnost nebo kapelu nejvíc nesnášíš a proč?
G: "No, k žádný kapele necítím nenávist, vím, že to vypadá, že se snažím z tý otázky vykroutit a že o tom nechci kurva mluvit, ale já vážně nemám kapelu, kterou bych fakt nesnášel. S celebritama by to mohlo být snazší. Asi by to byl někdo, kdo je hodně otravnej."
Jak dlouho jsi byl během turné bez sprchy?
G: "Asi týden. Jestli je to dýl než týden, tak bys radši neměl opouštět hotel. Dokonce snad ani hrát, prostě to začne hnusně zapáchat."
Už jsi se někdy nechal chytit za zadek a užíval si to?
G: "Hm, hodně lidí mě chytá za zadek. Vadí mi, až když chytnou něco jinýho (nějak se mi to nechtělo doslova překládat pozn. sapaka :D), to se stalo jednou v Bostonu, jinak se to běžně nestává. Projížděli jsme Anglií a stávalo se to skoro na každý show. Prostě nemám rád, když mi takhle někdo naruší soukromí. Kdyby mě za zadek chytl chlápek, asi by se mi to líbilo. Ale záviselo by to na tom, jak by mě ten někdo chytnul."
S kterou slavnou osobností by jsi chtěl mít sex a proč?
G: "S anglickou královnou (smích)."
Kdo z kapely dostane nejvíce holek?
G: "Oh, my nejsme kapela na holky. Ray je jako jedinej sám, tak myslím, že by všechny dámy dostal on."
Kdyby jsi mohl mít sex s Paris Hilton, natočil by sis to?
G: "Oh, to ne... Nechtěl bych, aby se to někdo dozvěděl."
Hypoteticky, kdybys měl políbit nějakého slavného muže, kdo by to byl?
G: "Asi Tobey Maguire, protože je to Spider-Man."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ktorý člen z MCR sa Vám najviac páči???

Frankie
Gerard
Mikey
Ray
Bob

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.